درب آسانسور

از دیگر اصلی ترین و مهمترین قسمت ها می باشد که در قسمت ورودی کابین واقع شده و نقش بسیار مهم و حیاتی را در عملکرد آسانسور بر عهده دارد. نوع درب مورد استفاده در یک ساختمان را آیتم های بسیار متعددی تشکیل داده است که از اصلی ترین این آیتم ها می توان به تعداد طبقات ساختمان، نوع کابین، نوع کاربری و غیره اشاره کرد. استفاده از درب های استاندارد و بی نظیر، امنیت بسیار بالایی را نیز برای مسافران به وجود خواهد آورد. همچنین پیشنهاد می کنیم که به شکل دوره ای سرویس های مورد نیاز مربوط به درب آسانسور را انجام دهید تا از بروز اتفاق های ناگوار پیشگیری نمایید. استفاده مناسب در هر طبقه، خطر سقوط افراد به داخل چاهک را به صفر رسانده و ایمنی مورد نظر شما را در آسانسور به وجود می آورد.

با انواع درب آسانسور نیز از نزدیک آشنا شوید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین آنها را انتخاب کرده و مورد سفارش قرار دهید. از مهمترین و بی نظیرترین انواع می توان به آیتم های زیر اشاره کرد:

لولایی

سانترال

تلسکوپی

اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

اجزای مربوط به درب آسانسور

درب و کابین آسانسور بایستی از قطعات بسیار مقاومی تهیه و طراحی شوند که بتوانند ایمن ترین جابه جایی را برای مسافران خود به ارمغان آورد. در نظر بگیرید که درب آسانسور ها از قطعات و قسمت های مختلفی تشکیل شده است که از مهمترین و اصلی ترین این قطعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دیکتاتور

مگنت

سنسور

کفشک

هر یک از این اجزای مورد استفاده در طراحی و ساخت

هر یک از این اجزای مورد استفاده در طراحی و ساخت ، از کارایی و وظیفه ی جداگانه ای برخوردار می باشد که توصیه می کنیم از بهترین این قطعات در طراحی مورد نظرتان استفاده کنید.

رفتن به صفحه اصلی سایت