This is the title

کابین آسانسور

کابین آسانسور زمرد

کابین آسانسور

This is the title

قیمت کابین آسانسور

کابین آسانسور رز

کابین آسانسور لوکس

کابین آسانسور نسیم

کابین آسانسور

کابین آسانسور خورشید

کابین آسانسور استیل

This is the title

کابین آسانسور

کابین آسانسور حاتم

کابین آسانسور لاکچری

آسانسور از قسمت ها و تجهیزات بسیار متعددی تشکیل شده اند .که از اصلی ترین و مهمترین این قسمت ها را کابین ها شکل داده است که مسافران تمام مستقیمی را با این قسمت از آسانسور دارند . امروزه شما می توانید متنوع ترین و شیک ترین انواع این کابین ها را در بازار مشاهده کنید .

که هر یک از آنها توسط برندهای مختلفی طراحی شده و شما نیز می توانید شیک ترین و ایده آل ترین این کابین ها را برای خود تهیه و خریداری کنید.

کابین در واقع به اتاقک فلزی گفته می شود که وظیفه ی اصلی آن قرار گرفتن مسافران داخل آن بوده که به شکل حرکات عمودی خود می تواند طبقات مربوط به یک ساختمان را طی کرده جا به جایی های مورد نظر را انجام دهد.

حداکثر ارتفاع مربوط به کابین های آسانسور در حدود دو متر می باشد و از مهمترین و اصلی ترین اجزای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد

چهارچوب یا یوک

سکو

دیواره ها که شامل پوشش های داخلی، دیواره های جانبی، کف، سقف و تزئینات مربوط به داخل کابین می باشد.

کابین ها با توجه به آیتم های بسیار متعددی که وجود دارد، به انواع مختلفی نیز تقسیم بندی می شود که شما می توانید قبل از خرید و استفاده از بهترین و مناسب ترین کابین، در خصوص هر یک از انواع آن اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و سپس سفارش تان را نهایی کنید. از مهمترین و پرطرفدارترین انواع آن می توان به موارد زیر اشاره کرد

لاکچری

تمام استیل

رفتن به صفحه اصلی سایت

الوند کابین